EN

درباره بهین سازان بدیع

شرکت بهین سازان بدیع مجموعه ای صنعتی و تولیدی است که فعالیت خود را از سال 1376 در هشتگرد کرج شروع نموده و در 1387 نام خود را رسماً به ثبت رسانده است. این شرکت که پشتوانه قدرتمندی از تجربه یک نسل قبل را در زمینه ی طراحی و ساخت خطوط تولید کارخانجات مواد غذایی و لبنی به همراه دارد توانسته است در عرصه ی طراحی و ساخت برخی سازه ها ی فلزی مورد استفاده در صنایع ریلی و راه آهن نیز پیشرو باشد.
مجموعه ما افتخار دارد فهرستی از خدمات خود را در حالی به مراجعین عزیز ارائه نماید که در میان آنها کارخانجات نام آشنایی چون کره ی مهگل، کره ی پاک، بستنی دایتی، بستنی رامک و همچنین شرکت های بهره برداری مترو تهران و مترو شیراز به چشم میخورد.
اکنون با حدود 25 سال تجربه اختصاصی، افتخار دارد که بعنوان اولین شرکت طراحی و ساخت خطوط تولید مارگارین و کره ی کم چرب در ایران و همچنین اولین شرکت طراح و سازنده ی بافراستاپ اصطحکاکی خطوط ریلی در این سرزمین، مشغول خدمت رسانی به صنایع فوق در کشور عزیزمان ایران باشد. سربلندیم که در سایه خداوند بزرگ، تلاش می کنیم خدمات خود را با دقت و ابتکار بی نظیر در طراحی و ساخت، که برخوردار از بالاترین حد کیفیت و استاندارد و خدمات پس از فروش می باشد، به شما ارائه نمائیم.

شرکت سهامی خاص بهین سازان بدیع که در تاریخ 6 / 4 /87 به ثبت رسیده است ، پس از زمان کوتاهی ، لوگوی اختصاصی خود را نیز به ثبت رساند که هم اکنون بر روی بافراستاپهای ساخته شده به سفارش شرکتهای مترو تهران و شیراز قابل مشاهده می باشد. همگام با تغییرات مختلف در استراتژیهای مدیریتی و دیجیتالی ، ما نیز برآن شدیم که پس از دهسال لوگوی اختصاصی شرکت را به شکل زیر به روز نمائیم.